Mūsų vertybės

Savo veikloje vadovaujamės šiomis vertybėmis:

Natūralumu. Produktų gamybai naudojame tik natūralias medžiagas, kurios suteikia dar daugiau jaukumo ir šilumos. Kiekviena dovana sušildyta pačios gamtos, papildyta unikaliu medžio tekstūros piešiniu ar miško kvapu. Jas malonu liesti ir jausti, o dar labiau dovanoti.
Nuoširdumu. Mūsų produktai gaminami įdedant daug meilės ir šilumos. Tikime, kad kiekviena dovana dovanojama iš širdies, kiekvienas sveikinimas turi būti pripildytas šiltų jausmų, o linkėjimas lydimas nuoširdumo.
Sentimentalumu. Kuriant produktus galvojame apie tikrą ir šiltą ryšį tarp žmonių. Apie dovanas lydinčius jausmus ir emocijas. Mūsų kuriami produktai skirti perduoti jūsų linkėjimus, sveikinimus, šilčiausius jausmus ir išsaugoti juos prisiminimui.
Unikalumu.Mūsų produktuose unikalų jausmą kuria autoriniai dailininkės piešiniai, ir pati gamta, kuri natūraliose medžiagose palikusi savo raštą.
Optimizmu.Tuomet kai norisi pradžiuginti savo artimą, ar praskaidrint dieną kolegai. Piešiniuose dalinamės džiaugsmu, perduodam tai kas šviesu ir gera, spalvinga ir žaisminga, tai kas skatina niekad nesustoti svajoti ir galvoti, kad kiekviena diena yra mažytė dovana.