English
PLN
Mano krepšelis -
Jūsų krepšelis tuščias
Surinkote 0% iš 5 galimų nuolaidų
0% nuolaida
Pateikti
Krepšelio suma
...
Jums taip pat turėtų patikti
Grįžti atgal
Atsiskaityti
Susipažinkime
Vygintas

Kūrybiškas entuziastas

Gitara - geriausias aksesuaras!

Dienos pradžia - su joga

Martynas

Skaičiukų ir Excel Karalius

Gali vienu metu atlikti 100 darbų!

Neišeina iš namų be ausinių!

Vita

Atsipalaidavimas gamtoje

Darbų planavimas pagal mėnulį!

Rami it belg'as!

2008
2012
2017
2020
Neringa

Lengvumas

Pasitikėjimas pasauliu

Stebuklai = kasdienybė!

Laura

Mėgsta pasakoti istorijas

Dievina staigmenas!

Tiki karma!

Cozywood - tai kūrybinė studija, kurioje būrys jaunų, kūrybingų ir pilnų entuziazmo žmonių savo rankomis kuria svajingas bei įkvepiančias dovanas ant medžio.

Tačiau mes  - tai tik žemiškosios būtybės žemiškajame pasaulyje. Tikrieji Cozywood gyventojai - magiškieji herojai, kurie atneša magijos į mūsų realią, puikiai pažįstamą, bet ne visuomet spalvotą kasdienybę. Tik nesuklysk. Tai ne ta magija, apie kurią sekamos naivios pasakos. Nustebsite ką gali Atsiminimų Murklė ar Dr. Begalybė!

Cozywood kolekcijos „Friendly Home Spirits” paskirtis – magiškos kasdienybės transformacijos. Kolekcija neatsitiktinai yra sudaryta iš funkcine prasme visiškai kasdienių produktų – sąsiuvinių, užrašų knygučių, knygų skirtukų, atvirukų ir kt. Tai yra šios – kasdienės ir ne visada spalvotos – realybės objektai su aiškiomis praktinėmis paskirtimis. Tačiau per šiuos produktus į naujų prasmių ir patirčių išalkusio žmogaus kasdienybę ateina magija.

Susipažinkime!

Įmonės projektai:

Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau.